Olimpia Grudziądz - Górnik PWSZ Wałbrzych 3:0

PG
Artur Szałkowski
Piłkarze beniaminka II ligi, Górnika PWSZ Wałbrzych ulegli na wyjeździe 0:3 liderowi tabeli - Olimpii Grudziądz. Gospodarze byli w tym spotkaniu wyraźnie lepsi i mogli wygrać nawet wyżej. Bramki dla Olimpii strzelili: w 32 minucie Przemysław Sulej, w 60 minucie Tomasz Rogóż i w 87 minucie Mariusz Kryszak.

Piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ zaczęli o g. 14 wyjazdowy pojedynek z liderem tabeli - Olimpią Grudziądz. Po 15 minutach był remis 0:0
W 23 minucie po rzucie wolnym i strzale Ruszkula piłka trafia w słupek bramki Górnika, ale nadal jest 0:0
W 32 minucie bramkę dla Olimpii Grudziądz zdobył Przemysław Sulej i gospodarze prowadzą 1:0
W 42 minucie bramkarz Olimpii, Zarzycki broni uderzenie z rzutu wolnego Dusia. Gospodarze nadal prowadzą 1:0
W 44 minucie z 4 metrów strzelał Sulej, ale Jaroszewski wybił piłkę na rzut rożny
Zakończyła się pierwsza połowa meczu w Grudziądzu pomiędzy liderującą w tabeli drugiej ligi Olimpią a Górnikiem PWSZ Wałbrzych. Po pierwszych 45 minutach gospodarze prowadzą 1:0. Mają jednak wyraźną przewagę i przy odrobinie szczęścia mogli już wygrywać 2 - 3 bramkami. Gola dla Olimpii zdobył w 32 minucie Sulej.
Zaczęła się już druga połowa spotkania. W 50 minucie Olimpia nadal prowadziła 1:0
Lider tabeli drugiej ligi, Olimpia Grudziądz prowadzi na swoim boisku z Górnikiem PWSZ Wałbrzych już 2:0. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył w 60 minucie Tomasz Rogóż.