Piłka nożna, IV Liga: Nysa Kłodzko - Twardy Świętoszów 0:5

Paweł Gołębiowski
Coraz trudniejsza staje się sytuacja piłkarzy czwartoligowej Nysy Kłodzko. W ostatniej kolejce przegrali oni na własnym boisku aż 0:5 z Twardym Świętoszów i zajmują czwarte od końca miejsce w tabeli.

Wysoka porażka z drużyną ze Świętoszowa nie jest jednak wielkim zaskoczeniem, bo Twardy to lider rozgrywek. Podopieczni trenera Mariusza Sobczyka walczyli z nim natomiast jak równy z równym, aż do 61. minuty. Co prawda przegrywali wtedy 0:1 po trafieniu z 10. minuty Łukasza Rudyka, ale później stworzyli sobie kilka sytuacji do wyrównania. Niestety, zabrakło skuteczności, a w 61. minucie Twardy "rozwiązał worek" z kolejnymi bramkami. Dwa gole zdobył jeszcze Rudyk, a po jednym Sławomir Iskrzak i Jakub Wołyński.