Piłka nożna: Nysa uległa Bielawiance

PG
Daniel Denys
Piłkarze czwartoligowej Nysy Kłodzko przegrali na własnym boisku 3:4 towarzyski mecz z występującą w klasie okręgowej Bielawianką.

Do przerwy wynik był remisowy 1:1. W 27. min. Tomasz Boczkowski celnym uderzeniem dał Bielawiance prowadzenie 1:0, a w 41. min. jeden z jej obrońców skierował piłkę do własnej bramki. Po zmianie stron Sylwester Jaskułowski wyprowadził Nysę na prowadzenie, jednak w 70. minucie Boczkowski wyrównał na 2:2, a trzy minuty później po strzale Piotra Woźniaka Bielawianka prowadziła 3:2. W 85. gola zdobył Jaśków i Nysa wyrównała, ale w ostatniej minucie meczu Boczkowski strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania.