Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali na wyjeździe 3:2 Sokoła Marcinkowice

Paweł Gołębiowski
Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali na wyjeździe 3:2 Sokoła Marcinkowice i pozostają liderem wschodniej części dolnośląskiej grupy IV ligi.

Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali na wyjeździe 3:2 Sokoła Marcinkowice i pozostają liderem wschodniej części dolnośląskiej grupy IV ligi. Mecz w Marcinkowicach zaczął się jednak fatalnie dla podopiecznych trenera Jacka Fojny. Sokół bowiem prowadził do przerwy 2:0. Tuż po zmianie stron, w 46. minucie, wprowadzony do gry po przerwie Miłosz Rodziewicz zdobył kontaktową bramkę. Wyrównał w 52. minucie Damian Chajewski, a wynik ustalił w doliczonym czasie gry Tomasz Wepa.