Piłkarze Nysy Kłodzko rozegrali trzy sparingi - pokonali Zamek, Trojana i Iskrę

Paweł Gołębiowski
Piłkarze Nysy Kłodzko, przygotowujący się do rundy rewanżowej w lidze okręgowej, mają za sobą trzy mecze towarzyskie i trzy zwycięstwa

Piłkarze Nysy Kłodzko, przygotowujący się do rundy rewanżowej w lidze okręgowej, mają za sobą trzy mecze towarzyskie i trzy zwycięstwa. Ekipa trenera Pawła Adamczyka zmierzyła się w sparingach z rywalami z klasy okręgowej. W pierwszym meczu pokonała 2:0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki. Dwa gole w tym spotkaniu strzelił Łukasz Tracz. W drugim meczu kontrolnym przeciwnikiem Nysy był Trojan Lądek-Zdrój. Tym razem piłkarze „rozstrzelali się” i w efekcie Nysa wygrała 6:3. Grano na stadionie w Nowej Rudzie systemem 3x30 minut. Po dwie bramki dla Nysy strzelili: Łukasz Tracz o Paweł Cebulski, a po jednej: Oskar Jaśków i Michał Stopa. Wreszcie w ostatni weekend Nysa Kłodzko rozprawiła się 4:2 z Iskrą Jaszkowa Dolna. Grano także 3x30 minut. Bramki dla Nysy: Maciej Kaletka, Łukasz Tracz (2) i Oskar Jaśków.