Policjant z Kłodzka mistrzem pływackim (ZDJĘCIA)

Policja Kłodzko
Policjant z Kłodzka na podium
Policjant z Kłodzka na podium Policja Kłodzko
Policjant z Kłodzka, asp.sztab. Andrzej Juszczak z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, z zawodów pływackich w Lublinie wrócił z brązowym medalem. Na pływalni MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie odbyły się „Zimowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Lublin 2014”. W zawodach wzięło udział 65 funkcjonariuszy, którzy walczyli w konkurencjach indywidualnych i drużynowych.

Policjant z Kłodzka - wypływał medal w Lublinie

Policjant z Kłodzka, Andrzej Juszczak zajął III miejsce na dystansie 100 m w stylu grzbietowym Masters I i zdobył brązowy medal. Andrzej Juszczak od 23-stu lat służy w Policji. Obecnie jest technikiem kryminalistyki w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych , a także sportowych. W 2006 roku w Mistrzostwach Policji MSWiA w Pływaniu i Ratownictwie Wodnym zdobył I miejsce .

Policjant z Kłodzka - wcześniejsze sukcesy

W lipcu ubiegłego roku, Andrzej na VIII Międzynarodowych Mistrzostwach Policjantów w Pływaniu Długodystansowym w Kiekrzu zdobył II miejsce na dystansie 3000 m. Natomiast w 2011 roku Andrzej Juszczak w Kiekrzu zdobył złoty medal. W ubiegłym roku w Lublinie zajął II miejsce na dystansie 100 m w stylu grzbietowym Masters I i zdobył srebrny medal. Ponadto uzyskał III miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym w tej samej kategorii wiekowej i zdobył brązowy medal.