Prezentacja nowego bolidu Formuły 1 w Warszawie! Przyjedzie Kubica i Räikkönen

Materiał informacyjny PKN Orlen
Udostępnij:
Po raz pierwszy w historii prezentacja bolidu na nadchodzący sezon Formuły 1 odbędzie się w Polsce. Dzięki PKN ORLEN, należący do zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN model C41 ujrzy światło dzienne 22 lutego w Warszawie. W wydarzeniu udział wezmą również członkowie zespołu: Kimi Räikkönen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica.

W poniedziałek 22 lutego 2021 będziemy w Warszawie świadkami wyjątkowego wydarzenia, bo Polska będzie po raz pierwszy w historii gospodarzem światowej prezentacji zespołu Formuły 1. Wynika to z tego, że PKN ORLEN będzie po raz kolejny sponsorem tytularnym zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN. Zespół pochwalił się w mediach społecznościowych, że jest już niemal gotowy na start tegorocznego sezonu Formuły 1, a maszyna, którą będziemy oglądać w Warszawie, jest bardzo bliska ukończenia.
Z okazji oficjalnej prezentacji bolidu w stolicy Polski mają się pojawić się kierowcy ekipy Alfa Romeo Racing ORLEN, a więc mistrz świata z 2007 r. Kimi Räikkönen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica. Warto przypomnieć, że w zespole Alfa Romeo Racing ORLEN Robert Kubica będzie kierowcą rezerwowym..

Prezentacja rozpocznie się o godzinie 12:00 i będzie można ją oglądać na żywo poprzez transmisję na Facebooku, Twitterze i YouTube na kanałach PKN ORLEN i ORLEN Team. Po premierze odbędzie się konferencja prasowa z udziałem kierowców.
Więcej szczegółów znajdziecie na fanpage’u ORLEN Team:

Zespół Alfa Romeo Racing ORLEN w poprzednim bolidzie C39 w 2020 r. wziął udział w 17 weekendach wyścigowych. Zespół prowadzony przez Frederica Vasseura pojawił się w dwunastu krajach na dwóch kontynentach, zajmując na koniec sezonu ósme miejsce w klasyfikacji konstruktorów.

Wideo

Materiał oryginalny: Prezentacja nowego bolidu Formuły 1 w Warszawie! Przyjedzie Kubica i Räikkönen - Polska Times

Dodaj ogłoszenie