Remis Górnika PWSZ w Czechach

PG
Wałbrzyszanie zremisowali 1:1 z SK Hlavice

Piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych w kolejnym meczu kontrolnym zremisowali na wyjeździe 1:1 z czeskim SK Hlavice. Gospodarze objęli w tym meczu prowadzenie już w 13. minucie. Później jednak wałbrzyszanie grali coraz lepiej. Jeszcze w pierwszej połowie, po strzale Tomasza Wepy trafiła w poprzeczkę. Ta część spotkania zakończyła się jednak prowadzeniem Hlavic 1:0. Po zmianie stron Górnik nadal atakował, ale wyrównał dopiero w 85, minucie po golu Jana Bartoša.

Górnik PWSZ: Jaroszewski, D. Michalak, Wojtarowicz, Bartoš, Zawadzki, Wepa, Morawski, Rytko, Matuszak, Maciejak, Orłowski oraz Orzech, Sawicki, Fojna, Zinke, Moszyk, Chajewski, Radziemski.