Rewelacyjny początek sezonu pływaków HS Team Kłodzko. Hanna Koźlak została najlepszą zawodniczką Mistrzostw Polski Młodzików 12-13 lat

Paulina Schulz
Mistrzostwa Polski 12 i 13-latków w Nowej Rudzie.
Mistrzostwa Polski 12 i 13-latków w Nowej Rudzie. HS Team Kłodzko
Za nami pierwsze w tym sezonie mistrzostwa z udziałem pływaków HS Team Kłodzko. W dniach 24-25 marca reprezentanci kłodzkiego klubu wzięli udział w Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat, jakie zorganizowane zostały w Nowej Rudzie, gdzie w pięknym stylu zaprezentowali swoje umiejętności pływackie.

Zawodnicy HS Team Kłodzko tradycyjnie zaprezentowali swoją wysoką formę, zdobywając miejsca na podium i poprawiając swoje rekordy życiowe.

- Okrasą całych zawodów był wyścig na 400 m stylem dowolnym, jeden z najszybszych wyścigów na tym dystansie w Polsce, w którym po emocjonującej rywalizacji zwyciężyła nasza zawodniczka Hania Koźlak, wyprzedzając zawodniczki ze Śląska Wrocław. Brawa dla dziewczyn za piękna walkę - relacjonuje Henryk Szydłowski, trener HS Team Kłodzko.

Hanna Koźlak

• I miejsce na 400 m stylem dowolnym 556 pkt FINA
  • I miejsce na 200 m stylem zmiennym 501 pkt FINA
  • I miejsce na 100 m stylem motylkowym
  • IV miejsce na 100 m stylem dowolnym
Hania została najlepszą zawodniczką zawodów, uzyskując 1057 pkt FINA za dwa najlepsze starty.HS Team Kłodzko