Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych przerwali serię niepowodzeń i pokonali u siebie Wartę Zawiercie

Paweł Gołębiowski
Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych wygrali w hali Aqua-Zdroju 3:1 z Wartą Zawiercie. Wałbrzyszanie nie grali rewelacyjnie, ale na przeciętny zespół Warty to wystarczyło. W sobotę Victoria PWSZ zmierzy się u siebie z silnym SMS-em PZPS-em Spała

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych wygrali w hali Aqua-Zdroju 3:1 z Wartą Zawiercie. Wałbrzyszanie nie grali rewelacyjnie, ale na przeciętny zespół Warty to wystarczyło. Victoria PWSZ pierwszego seta wygrała 25:22. W drugim jednak górą byli goście, którzy zwyciężyli 25:22. To mogło zaniepokoić kibiców wałbrzyskiego beniaminka I ligi. Victoria PWSZ ostatnio przegrała bowiem trzy mecze z rzędu. Tym razem jednak zespół trenera Krzysztofa Janczaka „pozbierał się” wygrał trzecią partię 25:18 i czwartą, decydującą 25:22. Teraz wałbrzyszanie zagrają w sobotę, 21 lutego o godz. 18 we własnej hali z drużyną SMS PZPS Spała. Zespół ze Spały będzie trudnym przeciwnikiem, jest bowiem na czwartym miejscu w tabeli, czyli o jedną pozycję niżej od Victorii PWSZ i ma w dorobku zaledwie o jeden punkt mniej.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani