Śląsk Przegrywa w Łodzi 2:5. Czy to koniec trenera Tarasiewicza?

LM
Czy to koniec kariery Ryszarda Tarasiewicza w Śląsku?
Czy to koniec kariery Ryszarda Tarasiewicza w Śląsku? Paweł Relikowski
Śląsk Wrocław rozbity w Łodzi. Hat-trick Marcina Robaka

Do przerwy drużyna z Wrocławia remisowała z Widzewem 1:1. Trzy minuty po przerwie swoją drugą bramkę strzelił Marcin Robak. Horror Śląska zaczął się w 70. minucie spotkania. W 6 kolejnych minut łodzianie strzelili trzy gole, jednego z nich zdobył Marcin Robak, kompletując w ten sposób hat-tricka.

W 88. minucie drugą bramkę dla Śląska strzela Waldemar Sobota. Tylko na tyle było stać wrocławian. Widzew rozbija Śląsk 5:2!