Trzecia z rzędu porażka ŚKPR-u

PG
Świdniczanie przegrali w Końskich

Drużyna Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej przegrała 28:36 (15:18) wyjazdowe spotkanie z KSSPR-em Końskie. Pierwszoligowcy ze Świdnicy spisują się w bieżącym sezonie nieźle i liczyli, że w pojedynku z niżej notowanym rywalem uda im się uniknąć trzeciej porażki z rzędu. Niestety będą musieli poczekać na przerwanie tej krótkiej serii niepowodzeń. Tak jak we wcześniejszych trzech konfrontacjach ŚKPR-u z zespołem z Końskich, górą byli rywale. Mecz zaczął się co prawda od prowadzenia świdniczan, którzy w 15 minucie wygrywali 9:7, ale pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem KSSPR-u 18:15. Po przerwie gospodarze jeszcze powiększyli przewagę.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani