Wałbrzych: Górnik PWSZ - Bałtyk Gdynia (1:1)

PG
W Wałbrzychu beniaminek II ligi, Górnik PWSZ Wałbrzych zremisował z Bałtykiem Gdynia 1:1. Bramkę dla gości zdobył w 68 minucie Kaszuba. Wyrównał w 90 minucie Grzegorz Michalak, który wykorzystał dośrodkowanie Marcina Morawskiego z rzutu rożnego i głową strzelił gola dla Górnika PWSZ.

Górnik zaczął pojedynek w składzie: Jaroszewski, Kłak, Wojtarowicz, Przerywacz, Dariusz Michalak, Grzegorz Michalak, Rytko, Worawski, Wepa, Zinke i Janik. Trener Bałtyku wypuścił na boisko: Matysiaka, Granosika, Benkowskiego, Króla, Musuła, Drzymałę, Kicińskiego, Trochima, Martyniuka, Michałka i Malickiego. Na razie jest wynik 0:0. Zakończyła się pierwsza połowa meczu w Wałbrzychu. Beniaminek II ligi, Górnik PWSZ remisuje po 45 minutach z Bałtykiem Gdynia 0:0.Trwa druga połowa meczu w Wałbrzychu. W 56 minucie Górnik PWSZ nadal remisuje z Bałtykiem Gdynia 0:0. W Wałbrzychu beniaminek II ligi, Górnik Wałbrzych przegrywa z Bałtykiem Gdynia 0:1. W 68 minucie Kaszuba wykorzystał sytuację sam na sam i pokonał Jaroszewskiego. Górnik PWSZ remisuje w Wałbrzychu z Bałtykiem Gdynia 1:1. W 90 minucie wyrównująca bramkę dla wałbrzyszan strzelił Grzegorz Michalak.