Wałbrzyszanie pokonali rezerwy Zastalu

PG
KK Górnik Invest-Park Trans - Zastal II 90:71

Koszykarze trzecioligowego KK Górnika Invest-Park Trans Wałbrzych wygrali u siebie 90:71 z Zastalem II Zielona Góra. Był to mecz pierwszej kolejki rundy rewanżowej. W pierwszym pojedynku w bieżącym sezonie wałbrzyszanie ulegli na wyjeździe Zastalowi II 78:86. Tym razem zaczęli pojedynek słabo, bo po pierwszej kwarcie goście prowadzili 27:14, ale później było już znacznie lepiej. Drugą kwartę KK Górnik Invest-Park Trans wygrał 25:9. Lepszy był także w kolejnych odsłonach.

KK Górnik Invest-Park Trans Wałbrzych – SKM Zastal II Zielona Góra 90:71 (14:27, 25:9, 23:19, 28:16)

KK Górnik Invest-Park Trans: Murzacz 24, Myślak 23, Stochmiałek 15, Wieczorek 8, Borzemski 7, Buczyniak 6, Fedoruk 5, Narnicki 2, Kondratowicz 0, Marcin Ciuruś 0.