Ważne zwycięstwo siatkarek MMKS-u Kłodzko

red.
Z nadziejami na zwycięstwo za 3 punkty jechaliśmy do Wałbrzycha na mecz Dolnośląskiej Ligi Kadetek. Mecz ten był ważny, bo wygrana dawała nam miejsce w czołówce Grupy A i przybliżała awans do pierwszej szóstki w województwie.

Udało się, wygraliśmy 3:1 na wyjeździe. Mecz praktycznie był pod naszą kontrolą, choć w drugim secie popełniliśmy za dużo błędów własnych i w zagrywce i oddaliśmy seta przeciwniczkom. Ogólnie z postawy zespołu trener był zadowolony, jednak zwracał uwagę na koncentrację i zaangażowanie w każdą akcję, a w szczególności na spokój w końcówkach setów.

W najbliższy weekend czeka nas przerwa w rozgrywkach ligowych. Nasze dziewczęta na parkiecie zobaczymy 9 listopada. W Kłodzku rozegramy arcytrudny mecz z liderem - zespołem Volley Wrocław.
Początek spotkania o godzinie 10, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie.