Wielki sukces policjanta Łukasza Marcjanka z komisariatu w Polanicy-Zdroju

Damian Bednarz
Łukasz Marcjanek (z prawej strony) podczas biegu w Dusznikach-Zdroju
Łukasz Marcjanek (z prawej strony) podczas biegu w Dusznikach-Zdroju Damian Bednarz
Niepowtarzalnym osiągnięciem może poszczycić się jeden z policjantów powiatu kłodzkiego. Młodszy aspirant Łukasz Marcianek w IV Biegu Ognia i Wody na dystansie 10 kilometrów w kategorii służb mundurowych zajął 1. miejsce oraz finalnie zajął 8. miejsce w stawce 400 zawodników.

Na torze wyścigowym w Przeźmierowie, koło Poznania odbył się IV Bieg Ognia i Wody na dystansie 10 kilometrów. W trakcie biegu została rozegrana klasyfikacja: Mistrzostwa Wielkopolski Policji. W tym biegu uczestniczył młodszy aspirant Łukasz Marcjanek, który podczas biegu osiągnął czas 33:24, co pozwoliło mu wygrać klasyfikacje najlepszego policjanta oraz finalnie zająć 8. miejsce w stawce 400 zawodników.

Panorama Kłodzka -Klodzko.naszemiasto.pl na Facebooku

Łukasz Marcjanek, regularnie reprezentuje kłodzką jednostkę, na innych tego typu imprezach, gdzie między innymi 8 września 2019 roku zdobył tytuł mistrza Polski Policjantów na dystansie półmaratonu (21,0975 km) w Pile.

Młodszy aspirant Łukasz Marcianek od 10 lat jest policjantem. Na co dzień pełni służbę w pionie kryminalnym w Komisariacie Policji w Polanicy-Zdroju.