Wyjazdowa wygrana Dorala Zetkamy Nysy

PG
Koszykarze z Kłodzka pokonali Piotrcovię Piotrków Trybunalski

Koszykarze drugoligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko przełamali serię niepowodzeń i wygrali na wyjeździe 76:63 (18:16, 23:15, 21:16, 14:16) z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Walczący w tym sezonie o utrzymanie zespół z Kłodzka nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem zamykających tabelę gospodarzy. Doral Zetkama Nysa miał zdecydowaną przewagę zwłaszcza w walce pod tablicami. Po pierwszej kwarcie wygrywał dwoma punktami, a później po każdej odsłonie przewaga gości rosła. Tylko w ostatnią kwartę Piotrcovia wygrała 16:14, ale wtedy losy meczu były już przesądzone. Teraz przed Doralem Zetkamą Nysą ostatni mecz fazy zasadniczej. Spotkają się w sobotę, 31 marca o godz. 17, we własnej hali z Pogonią Prudnik.W meczu z Piotrcovią punkty zdobyli: Weiss 17(1), Ulrich 16, Bartkowiak 15, Lipiński 11(1), Zubik 8, Radwański 5(1), Gadomski 5.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani