red.Zaktualizowano
W trakcie wczorajszego meczu IV ligi piłkarzy, pomiędzy Piastem Nowa Ruda a Polonią-Stal Świdnica, doszło do awantury z udziałem kibiców. Musiała interweniować policja uzbrojona w gaz pieprzowy i broń gładkolufową. Do starcia doszło w przerwie spotkania. Mecz został opóźniony o kilkanaście minut. Ostatecznie rywalizację wznowiono, a na boisku lepsi okazali się goście ze Świdnicy, którzy ograli Piasta 4:0. Więcej informacji o aferze z udziałem kibiców po uzyskaniu komunikatu od policji.

Na YouTubie znaleźć można filmik nagrany przez jednego z użytkowników. UWAGA, USŁYSZEĆ TAM MOŻNA WIELE NIECENZURALNYCH SŁÓW!

Materiał oryginalny: Zadyma na meczu Piast Nowa Ruda - Polonia-Stal Świdnica. Musiała interweniować policja [ZDJĘCIA] - Świdnica Nasze Miasto