Kłodzko wygrało ostatni mecz

PG
Doral Zetkama Nysa pokonał na wyjeździe WSTK Wschowa Sława

Koszykarze II-ligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko zakończyli sezon wyjazdową wygraną 83:70 (17:22, 25:13, 27:18, 14:17) nad WSTK Wschowa Sława. Wygrana w tym pojedynku najsłabszych zespołów grupy II ligi nie miała już żadnego znaczenia, bo np. ekipa trenera Marcina Radomskiego już wcześniej straciła szanse na zakwalifikowanie się do fazy play- off rozgrywek. Zakończenie sezonu zwycięstwem daje jednak pewną satysfakcję. Tym bardziej, że beniaminek ze Wschowy spisywał się w tym sezonie coraz lepiej. Potwierdzeniem może być fakt, że mecz z Doralem Nysą zaczął od wygrania pierwszej kwarty 22:17. Później jednak przewaga gości rosła i w IV kwarcie prowadzili już nawet różnicą 24. punktów. Duża w tym zasługa Roberta Cieśli, który zdobył w całym meczu 27 punktów, trafiając 7 z 14 rzutów z dystansu.

WSTK WSCHOWA SŁAWA - MKS DORAL ZETKAMA NYSA KŁODZKO 70:83 (22:17, 13:25 18:27, 17:14)
WSTK: Chodkiewicz 18 (4), Jaworski 18 (2x3), Jankowiak 9 (1), Matuszewski 9 (1), Krówczyński 7 (1), Zgrzebnicki 5 (1), Tyborowski 4, Chałupka 0, Nowak 0.
DORAL ZETKAMA NYSA: Cieśla 27 (7), Gadomski 12, Weiss 11, Kowalski 10, Bartkowiak 8, Ratajczak 7, Magdziarz 4 (1), Barycza 4, Wyrwas 0, Radwański 0.