Koszykarze Dorala Nysy Kłodzko przegrali w Chorzowie z Albą 59:68

Paweł Gołębiowski
Koszykarze II-ligowego Dorala Nysy Kłodzko przegrali wyjazdowy mecz z Alba Chorzów 59:68 (15:19, 10:8, 12:21, 22:20).

Koszykarze II-ligowego Dorala Nysy Kłodzko przegrali wyjazdowy mecz z Alba Chorzów 59:68 (15:19, 10:8, 12:21, 22:20). Wygrana gospodarzy była jednak szczęśliwa, bo nie prezentowali się w tym pojedynku najlepiej. Pierwszą kwartę Alba wygrała co prawda 19:15, ale w drugiej części spotkania zespół z Kłodzka odrobił część strat i na długą przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu gospodarzy zaledwie 27:25.
Niestety trzecia kwarta Doralowi Nysie zupełnie nie wyszła. Koszykarze z Górnego Śląska często zbierali piłkę w ataku i ponawiali akcje. W efekcie przed ostatnią odsłoną było 48:37 dla gospodarzy i Doral Nysa nie zdołał odrobić tej straty.

II LIGA: ALBA CHORZÓW - DORAL NYSA KŁODZKO 68:59 (19-15 8-10 21-12 20-22)
Doral Nysa: Kowalski 21 (4x3), Bartkowiak 11, Lipiński 8, Weiss 8, Wojciechowski 5, Radwański 3 (1x3), Gadomski 2, Ratajczak 1, Cieśla 0.