Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Czechowice
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Czechowice podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- BŁACHUT Marian Tadeusz - KW STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA: 56,62% (9 479 głosów)
- CZAPIGA Dariusz Henryk - KWW TWÓJ SAMORZĄD: 23,16% (3 877 głosów)
- RZEPECKA Justyna Maria - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 20,22% (3 384 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RZEPECKA Justyna Maria: pozycja 1 : 2,01% (937 głosów)
- MAŁCZĘĆ Małgorzata Ewa: pozycja 2 : 2,01% (937 głosów)
- GRABOWSKA Elżbieta Irena: pozycja 3 : 2,01% (937 głosów)
- PILECKI Józef Andrzej: pozycja 4 : 2,01% (937 głosów)
- LAZAREK Marek Józef: pozycja 5 : 2,01% (937 głosów)
- DUDA Wojciech Andrzej: pozycja 6 : 2,01% (937 głosów)
- HASZCZYC Teresa Małgorzata: pozycja 7 : 2,01% (937 głosów)
- WĘGLARZ Grzegorz Rafał: pozycja 8 : 2,01% (937 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD:
- PIECHACZEK Dariusz Sebastian: pozycja 1 : 0,77% (362 głosów)
- MIŚCISZ Piotr Krzysztof: pozycja 2 : 0,77% (362 głosów)
- MICHALCZYK-MROWIEC Maria: pozycja 3 : 0,77% (362 głosów)
- ŚLEZIŃSKI Mirosław Marcin: pozycja 4 : 0,77% (362 głosów)
- CYANKIEWICZ Marcin Michał: pozycja 5 : 0,77% (362 głosów)
- PRZYGODA Beata Barbara: pozycja 6 : 0,77% (362 głosów)
- HEREDA Małgorzata: pozycja 7 : 0,77% (362 głosów)
- PINAS-JONKISZ Anna Elżbieta: pozycja 8 : 0,77% (362 głosów)
- GOLA Dariusz Czesław: pozycja 9 : 0,77% (362 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA:
- DOBUCKI Łukasz Paweł: pozycja 1 : 2,72% (1 272 głosów)
- KAMIŃSKA Magdalena: pozycja 2 : 2,72% (1 272 głosów)
- KÓSKA Edward Stanisław: pozycja 3 : 2,72% (1 272 głosów)
- KUMOR Mariusz Daniel: pozycja 4 : 2,72% (1 272 głosów)
- WŁOCH Łukasz Zbigniew: pozycja 5 : 2,72% (1 272 głosów)
- MARTYNIAK Irena Aniela: pozycja 6 : 2,72% (1 272 głosów)
- NYCZ Bogumiła: pozycja 7 : 2,72% (1 272 głosów)
- GOLA Bernarda Maria: pozycja 8 : 2,72% (1 272 głosów)
- GRUSZKA Marek Krzysztof: pozycja 9 : 2,72% (1 272 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA:
- ŻELAZNY Damian Kazimierz: pozycja 1 : 4,76% (2 226 głosów)
- MAJ Andrzej Jan: pozycja 2 : 4,76% (2 226 głosów)
- URBAŃSKI Kazimierz Józef: pozycja 3 : 4,76% (2 226 głosów)
- PINDEL Stanisław Andrzej: pozycja 4 : 4,76% (2 226 głosów)
- MUSIAŁ Adam Włodzimierz: pozycja 5 : 4,76% (2 226 głosów)
- SZOSTAK Urszula Maria: pozycja 6 : 4,76% (2 226 głosów)
- JONKISZ Edyta Bożena: pozycja 7 : 4,76% (2 226 głosów)
- GÓRA-POLIWODA Agnieszka Jadwiga: pozycja 8 : 4,76% (2 226 głosów)
- APRYJAS Ewa Maria: pozycja 9 : 4,76% (2 226 głosów)
KOMITET WYBORCZY DZIAŁAMY!:
- WYGODA Magdalena Maria: pozycja 1 : 1,07% (498 głosów)
- ZALEWSKI Przemysław Krzysztof: pozycja 2 : 1,07% (498 głosów)
- KUCZEK Joanna Małgorzata: pozycja 3 : 1,07% (498 głosów)
- WRZESZCZ Paweł Władysław: pozycja 4 : 1,07% (498 głosów)
- ANTONIK-WRÓBEL Paulina Helena: pozycja 5 : 1,07% (498 głosów)
- GÓRA Radosław Stanisław: pozycja 6 : 1,07% (498 głosów)
- PISTELOK Katarzyna Teresa: pozycja 7 : 1,07% (498 głosów)
- CHABIERSKI Mariusz Stefan: pozycja 8 : 1,07% (498 głosów)
- STARCZAŁA-PONIKOWSKA Anna Paulina: pozycja 9 : 1,07% (498 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ADAMSKA Barbara Lucyna: pozycja 1 : 1,94% (1 185 głosów)
- PASIERBEK Marek Kazimierz: pozycja 2 : 1,94% (1 185 głosów)
- CHOLEWA Jakub Tomasz: pozycja 3 : 1,94% (1 185 głosów)
- GRUSZKA Henryka Elżbieta: pozycja 4 : 1,94% (1 185 głosów)
- RASZKA Barbara Katarzyna: pozycja 5 : 1,94% (1 185 głosów)
- MATUSZCZAK Henryk: pozycja 6 : 1,94% (1 185 głosów)
- JEDYŃSKA Małgorzata Anna: pozycja 7 : 1,94% (1 185 głosów)
- MALINIEWICZ Jerzy Stefan: pozycja 8 : 1,94% (1 185 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD:
- CZAPIGA Dariusz Henryk: pozycja 1 : 1,32% (810 głosów)
- DUDEK Dariusz Józef: pozycja 2 : 1,32% (810 głosów)
- SZTENDER Anna Katarzyna: pozycja 3 : 1,32% (810 głosów)
- FURCZYK Szczepan Stanisław: pozycja 4 : 1,32% (810 głosów)
- DUDEK Piotr: pozycja 5 : 1,32% (810 głosów)
- WÓJCIK Alicja Maria: pozycja 6 : 1,32% (810 głosów)
- PYTEL Łukasz Mirosław: pozycja 7 : 1,32% (810 głosów)
- KOCZARA Weronika Sabina: pozycja 8 : 1,32% (810 głosów)
- KIJAK Katarzyna Anna: pozycja 9 : 1,32% (810 głosów)
- KWAŚNIAK Piotr Krzysztof: pozycja 10 : 1,32% (810 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA:
- HUDZIEC Radosław: pozycja 1 : 3,06% (1 871 głosów)
- SZCZYPKA Krzysztof Piotr: pozycja 2 : 3,06% (1 871 głosów)
- PAWLIK Paweł Józef: pozycja 3 : 3,06% (1 871 głosów)
- KOPEĆ Stanisław Józef: pozycja 4 : 3,06% (1 871 głosów)
- KOZŁOWSKA Magdalena Lucyna: pozycja 5 : 3,06% (1 871 głosów)
- ZIOBERCZYK Klaudia Helena: pozycja 6 : 3,06% (1 871 głosów)
- WOJACZEK Lucyna Maria: pozycja 7 : 3,06% (1 871 głosów)
- JUSZCZAK Izabela Anna: pozycja 8 : 3,06% (1 871 głosów)
- KONOPKA Dawid Adam: pozycja 9 : 3,06% (1 871 głosów)
- ŻUREK Łukasz Piotr: pozycja 10 : 3,06% (1 871 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA:
- KUBIK Magdalena Barbara: pozycja 1 : 3,2% (1 961 głosów)
- USZOK Janusz Józef: pozycja 2 : 3,2% (1 961 głosów)
- CWETLER Jacek Józef: pozycja 3 : 3,2% (1 961 głosów)
- AMARANTE Ewa Ulryka: pozycja 4 : 3,2% (1 961 głosów)
- JARCZOK Tomasz Andrzej: pozycja 5 : 3,2% (1 961 głosów)
- GRĄDZKI Marcin Patrycjusz: pozycja 6 : 3,2% (1 961 głosów)
- ZIELEŹNIK Agnieszka Katarzyna: pozycja 7 : 3,2% (1 961 głosów)
- DĄBROWSKI Bartosz Paweł: pozycja 8 : 3,2% (1 961 głosów)
- KARWACKA Jolanta Renata: pozycja 9 : 3,2% (1 961 głosów)
- KARPETA Dawid Adam: pozycja 10 : 3,2% (1 961 głosów)
KOMITET WYBORCZY DZIAŁAMY!:
- BARTOSZEK Kamil Korneliusz: pozycja 1 : 0,87% (532 głosów)
- PIESIUR Beata Aleksandra: pozycja 2 : 0,87% (532 głosów)
- REMBISZ Piotr Józef: pozycja 3 : 0,87% (532 głosów)
- SPRYSZAK Sylwia: pozycja 4 : 0,87% (532 głosów)
- OLEJAK Kamil Mariusz: pozycja 5 : 0,87% (532 głosów)
- CYROŃ Katarzyna Grażyna: pozycja 6 : 0,87% (532 głosów)
- BRZĘCZEK Jakub Tomasz: pozycja 7 : 0,87% (532 głosów)
- ŁAZARZ Jolanta Justyna: pozycja 8 : 0,87% (532 głosów)
- PISTELOK Krzysztof Henryk: pozycja 9 : 0,87% (532 głosów)
- KOLONDRA Paweł Władysław: pozycja 10 : 0,87% (532 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BABIJ Grzegorz Edward: pozycja 1 : 2,26% (889 głosów)
- HOLISZ Jan Józef: pozycja 2 : 2,26% (889 głosów)
- KRYSTEK-LEŚNY Katarzyna Monika: pozycja 3 : 2,26% (889 głosów)
- WÓJCIK Zbigniew Antoni: pozycja 4 : 2,26% (889 głosów)
- WOJACZEK-MAKUŁA Marta Anna: pozycja 5 : 2,26% (889 głosów)
- KOPEĆ Jolanta: pozycja 6 : 2,26% (889 głosów)
- KWAŚNY Krzysztof Józef: pozycja 7 : 2,26% (889 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD:
- SEKTA Mariusz Henryk: pozycja 1 : 0,56% (220 głosów)
- BIDAS Robert Piotr: pozycja 2 : 0,56% (220 głosów)
- KYMONA Kamila Anna: pozycja 3 : 0,56% (220 głosów)
- RDZANEK Jakub Michał: pozycja 4 : 0,56% (220 głosów)
- GAMOŃ Damian Sebastian: pozycja 5 : 0,56% (220 głosów)
- STEC Monika Katarzyna: pozycja 6 : 0,56% (220 głosów)
- WICH Karolina Aleksandra: pozycja 7 : 0,56% (220 głosów)
- OKRĘTA Tomasz Krzysztof: pozycja 8 : 0,56% (220 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA:
- ZIOBERCZYK Krystyna Małgorzata: pozycja 1 : 2,65% (1 046 głosów)
- DYRDA Mariusz Wiktor: pozycja 2 : 2,65% (1 046 głosów)
- ZEMANEK Patrycja Joanna: pozycja 3 : 2,65% (1 046 głosów)
- BIEŃKO Marcin Łukasz: pozycja 4 : 2,65% (1 046 głosów)
- PIECHOWICZ Michał Stanisław: pozycja 5 : 2,65% (1 046 głosów)
- BIEŃKO Łukasz Stanisław: pozycja 6 : 2,65% (1 046 głosów)
- FALEWSKI Mariusz Piotr: pozycja 7 : 2,65% (1 046 głosów)
- KRECH Aneta Marzena: pozycja 8 : 2,65% (1 046 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA:
- JARCZOK Krzysztof Antoni: pozycja 1 : 6,85% (2 698 głosów)
- DERLICH Marian Marek: pozycja 2 : 6,85% (2 698 głosów)
- BOŻEK Jerzy: pozycja 3 : 6,85% (2 698 głosów)
- CZOPEK Leszek Władysław: pozycja 4 : 6,85% (2 698 głosów)
- MALINA Marzena Anna: pozycja 5 : 6,85% (2 698 głosów)
- WAŻKA-GNIAZDOWSKA Aleksandra Magdalena: pozycja 6 : 6,85% (2 698 głosów)
- FAJFER Anna Maria: pozycja 7 : 6,85% (2 698 głosów)
- SIEKLIŃSKI Łukasz Piotr: pozycja 8 : 6,85% (2 698 głosów)
KOMITET WYBORCZY DZIAŁAMY!:
- MACIEJ Beata Grażyna: pozycja 1 : 0,46% (183 głosów)
- KOCIŃSKI Krzysztof Andrzej: pozycja 2 : 0,46% (183 głosów)
- OLMA Justyna Anna: pozycja 3 : 0,46% (183 głosów)
- MAJKA Robert Edward: pozycja 4 : 0,46% (183 głosów)
- PUCIŁOWSKA Justyna Wiesława: pozycja 5 : 0,46% (183 głosów)
- ROZUM Łukasz Mirosław: pozycja 6 : 0,46% (183 głosów)
- LALURNY Tomasz Marcin: pozycja 7 : 0,46% (183 głosów)
- TOMANEK Damian Krzysztof: pozycja 8 : 0,46% (183 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?