Piłkarze z Kłodzka przegrali ze Spartą Ziębice

PG
Przedstawiciel A Klasy pokonał Nysę Kłodzko. Jedyną bramkę meczu strzelił Mateusz Świdziński

Przygotowujący się do rundy wiosennej sezonu 2012/2013 piłkarze beniaminka IV ligi, Nysy Kłodzko przegrali 0:1 mecz sparingowy z występującym w A Klasie zespołem MKS Sparta Ziębice. W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Po przerwie inicjatywę przejęła Nysa, ale to grająca z kontrataku Sparta zdobyła jedynego gola w tym meczu, jego strzelcem był Mateusz Świdziński.

MKS NYSA KŁODZKO - MKS SPARTA ZIĘBICE 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Mateusz Świdziński.
Nysa: Niewęgłowski, Ciupider, Kulak, R. Adamczyk, Cebulski, Tracz, Słomka, testowany, Wojtal, Plata, Suski, oraz: P. Adamczyk, Dędys, Stopa.
Sparta: Gurbała, Ciupik, Korchan, Słomiany, Gałwa, Jankowski, Kozłowski, Giza, Michalski, Trepka, Bar, oraz: Kijak, Mazur, Świdziński.